top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

                  PASĀKUMI DURBES NOVADĀ


Kad ? Kas? Kur ? Informācija
9.11
plkst. 16.00

Mārtiņdiena


Radošā darbnīca
Lieģu bibliotēka afiša
9.11
plkst. 18.00

Dokumentāla filma
“IEVAINOTAIS JĀTNIEKS”

Filma par tēlnieku, Brīvības pieminekļa autoru Kārli Zāli, kuram 2018. gadā atzīmējam 130. jubileju. 
Latvijas simtgadi svinēsim kopā ar Kārļa Zāles 130. dzimšanas dienu. Savu vīziju par Latvijas valsti tēlnieks iemūžinājis divos monumentālos latviešu tautas nacionālās apziņas simbolos – Brīvības piemineklī un Brāļu kapos, kas pastāvēs, kamēr vien būs un paliks Latvijas valsts. Kārlis Zāle ar viņam raksturīgo monumentālo tvērienu dzīvi un tēlniecību redz lielās, spēcīgās līnijās, kas prasa daudz vitāla spēka un uzdrīkstēšanās. Vairāk par filmā var uzzināt www.lv100.lv.
Ieejas maksa EUR 1.00. Filmas ilgums 95min. 


Sākot ar 2017. gada 17.oktobri, Durbes kultūras namā un Durbes muzejā tiks demonstrētas “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”. Līdz 2018. gada beigām programmā "Latvijas filmas Latvijas simtgadei" gaidāmas 16 pilnmetrāžas filmu pirmizrādes – sešas spēlfilmas, astoņas dokumentālās filmas un divas animācijas filmas.
Aktīvākos filmu apmeklētājus sagaida pārsteiguma balvas, kuras tiks pasniegtas Latvijas svētku pasākumā 2018. gada 18.novembrī.
Durbes muzejs afiša

recenzija
No 10.novembra Izstādē „Radošie Rāvinieki

Atkal ir klāt rudens. Laiks parādīt, ko čaklie rāvinieki pa gadu ir sastrādājuši.  Lūdzu Rāvas un tās apkārtnes bijušos un esošos iedzīvotājus atnest kādu savu radošo darbu izstādei uz bibliotēku līdz 10. novembrim, vai arī zvanīt pa mob. Tālruni 28286076 Ilzei.
Rāvas bibliotēka  
10.11
plkst. 18.00

,,Dziesma manai paaudzei”

Koncertā ,,Skaistākās dziesmas Latvijai” pirmajā daļā uzstāsies Kaspars Markševics. Otrajā daļā  mīļi aicinām Durbes novada iedzīvotājus pieteikties dalībai koncertā ,,Dziesma manai paaudzei” līdz 5.novembrim.
"VISAM IR SAVS LAIKS" ir dziesma, kura tieši šobrīd, rudens pašā plaukumā, mums visiem nepieciešama, kaut kas enerģiski labskanīgs.
                                      Ieeja uz koncertu 1,00EUR

Pēc koncerta pulksten 21 GROZIŅU BALLE kopā ar duetu ,,Tomēr jāpadomā”. Līdzi ņemt jautru kompāniju un vēlmi dejot. Ieeja 3,00 EUR.
Lieģu kultūras nams afiša
11.11
plkst. 16.00

Grāmatas
Tamāra Lankovska
“Vēstules dzimtenei no trimdas”
atvēršana.

Durbes muzejs  
11.11
plkst. 17.00

Piemiņas brīdis- koncerts veltīts Lāčplēša dienai.


Piedalās Durbes k/n sieviešu koris “Durbe”, vīru vokālais ansamblis, TMA “Neparasts gadījums” , AT “Dīvatrons”. Ieeja brīva.
 
Pēc koncerta ap pulksten 17.40 - Lāčplēša dienas Lāpu gājiens uz piemiņas vietu Latvijas nacionālajiem partizāniem pie Priediena kapiem. Pulcēšanās baznīcas laukumā. Maršruts- Skolas iela, Sporta iela, Tirgus iela, Raiņa iela, Aizputes iela. Gājienam līdzi ņem lāpas.
Durbes ev.lut. baznīca  
12.11
plkst.19.00

Koncertuzvedums "Dod Dieviņi"


Ir iegādātas 19 biļetes ,cena 18 eur.  Pieteikt biļetes pie I.Dreimanes
Liepājas olimpiskais centrs  
17.11
plkst. 17.00
no A.Spāģa Dunalkas pamatskolas uz pagasta centru notiks
lāpu gājiens.


Pulksten 18 Dunalkas kultūras namā – svētku pasākums, kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai. 
Dunalkas kultūras nams  
17.11
plkst.18.00

Koncerts Latvijas 99. gadadienai

Vecpils Saieta nams afiša
18.11
plkst.13.00

Svinīgs sarīkojums , kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai,

kurā godinās Durbes novada aktīvākos iedzīvotājus, iedzīvotājus, kas piedalījušies fotokonkursā un sakopto sētu konkursā. Pasākums turpināsies ar aktrises Karīnas Tatarinovas un ģitārista Roberta Dintera koncertu “Atbalss”.
Durbes kultūras nams afiša
19.11
plkst.13.00
Durbes novada iedzīvotājiem tiek organizēts brauciens uz
festivālu “Staro Rīga”.
Pieteikties pie Dairas Veilandes līdz 10.novembrim, zvanot pa tel.29360509 vai rakstot daira@durbe.lv Transporta izdevumus sedz Durbes novada pašvaldība.
Rīga  
21.11
plkst.19.00

 
Liepājas Teātrī
izrāde

"HEDA GABLERE"

Henriks Ibsens
STĀSTS PAR ILGĀM
Patrika Mārbera skatuves versija
Režisore – Laura Groza-Ķibere

Biļetes parterī 2.rindā- EUR 12.00 un 14.rindā EUR 12.00. Pieteikties un samaksāt par koncerta biļetēm līdz 10.novembrim Dairai Veilandei, informācija zvanot pa tel.29360509 vai rakstot uz e-pastu daira@durbe.lv. Izbraukšana no Durbes baznīcas laukuma plkst.18.00.
Liepājas teātris  
23.11
plkst. 18.00

  Dokumentālā filma
“Astoņas zvaigznes”

Filma par latviešu nācijas pašapzināšanās procesa spilgtāko un traģiskāko parādību – latviešu strēlniekiem. 
Vēsturiski hronoloģisks pētījums par latviešu strēlnieku bataljoniem, to veidošanos un dalību Pirmā pasaules kara kaujās, par Latvijas Neatkarības kara cīņām līdz pat Krievijas Pilsoņu kara beigām, kad liela daļa strēlnieku atgriezās nesen dibinātā Latvijas valstī. Mājās.
Pirmais Daugavgrīvas, otrais Rīgas, trešais Kurzemes, ceturtais Vidzemes, piektais Zemgales, sestais Tukuma, septītais Bauskas un astotais Valmieras latviešu strēlnieku bataljons – tā ir Latvija vēl pirms Latvijas. Un astoņi ar strēlnieku cīņām saistīti patiesi dzīvesstāsti, kas caurvij vēstījumu, ietverot sevī Latvijas kopējo likteņstāstu.
Filmas ilgums 100min. Ieeja- bezmaksas.
Durbes muzejs afiša
25.11
plkst. 13.00
“Katrīnas dienas” pēcpusdiena
kopā ar Vecpils amatierteātra “Vai,mīļā!” izrādi “Dzīvosim labāk…”


Pasākuma apmeklētājiem līdzi ņemt jebkādu savu marinējumu vai ievārījumu, jo pēc izrādes kopīgi pie tējas tases piedalīsimies pasākuma otrajā daļā
“Rudens garša manā burciņā”.
Dunalkas kultūras nams afiša
25.11
plkst. 14.00

Durbes k/n AT “Dīvatrons” pirmizrāde “Cukurs”

pēc A. Upīša lugas “Cēloņi un sekas” motīviem. Režisore Inese Ceriņa, kostīmi un scenogrāfija- Zane Eltermane.

Ikdienā un svētkos mums ir tik daudz visādu gardumu, un ja Tev patīk izmēģināt ko jaunu, radot unikālas garšu kombinācijas, tad aicinām Tevi 25.novembrī pēc teātra izrādes padižoties ar saviem gardumiem- raušiem, cepumiem, kūkām, lai to visi kopīgi degustētu pie kafijas tases. Noteikti līdzi ņem sava garduma recepti, lai vari palielīties un padalīties ar savu saldo noslēpumu!
Par savu dalību raušu, cepumu, kūku prezentācijā, lūgums pieteikties līdz 15.novembrim, zvanot Dairai Veilandei-tel.29360509 vai rakstot daira@durbe.lv
Durbes kultūras nams  
29.12
plkst.19.00

Ziemassvētku koncertu

“Pieskāriena mirklis”

Biļetes parterī 2.rindā- EUR 15.00, 14.un 15.rindā EUR 12.00. Pieteikties un samaksāt par koncerta biļetēm līdz 31.oktobrim Dairai Veilandei, informācija zvanot pa tel.29360509 vai rakstot uz e-pastu daira@durbe.lv. Izbraukšana no Durbes baznīcas laukuma plkst.18.00.

Liepājas teātris