top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Autoceļa „Durbe – Vārve” rekonstrukcija

   

Šī gada jūnijā tika pabeigti autoceļa Durbe-Vārve rekonstrukcijas  darbi, par   līgumsummu  61234,17 Ls. Tika veikta ceļa rekonstrukcija, veicot atbilstošu pamatnes izbūvi, caurtekas izbūvi un profila izveidošana.Darbus veica SIA „Kurzemes ceļinieks un būvnieks”.
Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 30444,00 Ls, kur Eiropas lauksaimniecības fonda finansējums (ELFLA) ir 90% un pašvaldības budžeta finansējums 10%.
 
Durbes novada dome 2012.gada 10.februārī  saņēma apstiprinošu Lēmumu Nr.11-02-L32100-000254 no Lauka atbalsta dienesta par atbalstu projekta „Autoceļa „Durbe – Vārve” rekonstrukcija” realizācijai.
Projekta ietvaros plānotas sekojošas aktivitātes: rekonstruēt autoceļu „Durbe – Vārve” , veicot atbilstošas pamatnes izbūvi, caurtekas izbūve un profila izveidošana; tehniskā projekta izstrāde, būvuzraudzība un autoruzraudzība.
Projekts plānots īstenot līdz 2012.gada 31.decembrim. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 30444,00 Ls, kur Eiropas lauksaimniecības fonda finansējums (ELFLA) ir 90% un pašvaldības budžeta finansējums 10%.
 
 
   
 
 

 

                                                                                             

 

 


 


 


 


     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


   
Durbes novada vēstis Durbes KS Sludinājumi,noma Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Kapitālsabiedrības DIENVIDKURZEMES NOV.ATTĪSTĪBA Senioriem Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Gailiņkalna kapsēta
Priediena kapsēta

Rāvas kapsēta
Sausā lauka kapsēta  
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 


 
    Informācija par e-veselību