top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

A.Spāģa  Dunalkas pamatskola

     
Agrāk  


                                            Agrāk                                                                                                                          
                                          Tagad


 "Dunalkas skola"

  Dunalkas pagasts,

  Durbes novads

  LV-3452

    E-pasts: 
dunalkaspmsk@durbe.lv

 

   Skolas direktore: Rita Jaunskunga

   Telefons: 63454115; 27840820
 

·         A.Spāģa Dunalkas pamatskola realizē:
                 Pamatizglītības programmu, kods 21011111
                 Pirmsskolas izglītības programmu, kods 01011111

Par skolu


Tagadējā skolas ēka celta ap 1870.gadu un tika nodota lietošanā 1872.gada 14.novembrī. Tajā laikā ēkā bija skola, pagasta valde, skolotāja un pagasta skrīvera dzīvokļi. Sākumā skolā bija trīs klases, ar 1924.gadu – četras klases. 1935.gadā skola kļuva par sešgadīgo pamatskolu. 1938.gadā Dunalkas sešgadīgai pamatskolai piešķīra skolotāja, jaunlatvieša Andreja Spāģa vārds, bet pagasta centrā atklāja pieminekli A.Spāģim, kā arī notika skolas karoga iesvētīšanas ceremonija. Tad nāca kara gadi un padomju laiki, kad A.Spāģa vārds skolas nosaukumā nebija, bija Dunalkas astoņgadīgā, vēlāk deviņgadīgā pamatskola.
Tikai 1990.gadā skolai atdeva A.Spāģa vārdu. Tagad esam A.Spāģa Dunalkas pamatskola. Pašreiz skola ir izvietota trīs ēkās: Lielā skola, kur bērni mācās no 5. līdz 9.klasei, Mazā skola, kurā ir pirmsskolas bērnu grupa „Bitītes”, 1.-4.klase, skolas aktu zāle, virtuves bloks un trešā ēka – darbnīcas, kur notiek meiteņu un zēnu mājturības stundas. Sportot dodamies uz sporta halli Dunalkas centrā.
2012.gada jūnijā skola saposta sagaidīja savus bijušos skolēnus, skolotājus, darbiniekus uz salidojumu - 140 gadu jubileju!
Pašreiz līdztekus mācību darbam, aktīvi iesaistāmies ārpusstundu dažādās aktivitātēs, un ar panākumiem! Interesants un daudzpusīgs ir interešu izglītības pulciņu darbs.  Jau vairākus gadus skolā notiek Durbes Mūzikas studijas nodarbības. Otro gadu 1., 2.klasei divas reizes nedēļā ir blokflautas stundas, kuras bērnu vecākiem ir bez maksas, ar  blokflautām nodrošina skola.

 
IZMAIŅAS DARBA LAIKOS 
                  (skatīt...) 

Kapu svētki 

     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


     
      
Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Sludinājumi,noma, vakances Durbes KS Kapitālsabiedrības Attīstība Senioriem Sabiedrība Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvs ArhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Priediena kapsēta
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 

 
    Informācija par e-veselību