top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Durbes kultūras nama rekonstrukcija

   

Durbes novada dome 2012.gada 1.februārī  saņēma apstiprinošu Lēmumu Nr.11-02-L32100-000249 no Lauka atbalsta dienesta par atbalstu projekta „Durbes kultūras nama rekonstrukcija” realizācijai.
Projekta ietvaros plānotas sekojošas aktivitātes: iekšējo telpu remonts; elektromontāžas darbi; ventilācijas cauruļu, apkures un ugunsdrošības signalizācijas izbūve tehniskā projekta izstrāde, būvuzraudzība un autoruzraudzība.
Projekts plānots īstenot līdz 2012.gada 10.decembrim. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 56943,00 Ls, kur Eiropas lauksaimniecības fonda finansējums (ELFLA) ir 90% un pašvaldības budžeta finansējums 10%

UZMANĪBU !!!

Saskaņā ar normatīvo aktu prasībām tiek mainīts Durbes pamatskolas direktores e-pasta nosaukums. Turmāk tas būs kristine.bruzule@durbe.lv  (ar punktu starp vārdu un uzvārdu).
Līdz 2.martam vienlaicīgi darbosies arī jau esošais e-pasts: kristinebruzule@durbe.lv


IZMAIŅAS DARBA LAIKOS 
                  (skatīt...) 

     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


     
      
Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Sludinājumi,noma, vakances Durbes KS Kapitālsabiedrības Attīstība Senioriem Sabiedrība Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvs ArhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Gailiņkalna kapsēta
Priediena kapsēta

Rāvas kapsēta
Sausā lauka kapsēta  
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 


 
    Informācija par e-veselību