top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Ata Kronvalda Durbes pamatskolas skolotāju individuālais darbs ar izglītojamo 2017./2018.m.g.
 

Skolotājs ( mācību priekšmets) Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Ilze Jonase
(1.klase- latv.val., matemātika, dabaszinības, soc.zinības, mājt.un tehn., ētika)
  13:15- 13:59     12:20- 13:00
Sanita Garkalne
( 3.klase- latv.val., matemātika, dabaszinības, soc.zinības, ētika, mājt.un tehn., viz.māksla)
    13:20- 15:20 14:00- 14:54  
Linda Holštroma
(21.klase- latv.val., matemātika, dabaszinības, soc.zinības,  mājt.un tehn., ētika)
  13:15- 14:01      
Ingrīda Vonda
( 4.klase- latv.val., matemātika, dabaszinības, soc.zinības, mājt.un tehn.,  viz.māksla)
14:00- 15:20     14:00- 15:17  
Iveta Eine
(dabaszinības- 5.,6.kl., ķīmija- 8.,9..kl., bioloģija- 7.- 9.kl., ģeogrāfija- 9.kl.)
    14:45- 15:35   14:45- 15:35
Inga Lankupa
( viz.māksla-1.,2.,  5.-9.kl.; mājt. un tehn m.- 5.,6.,8.,9.kl.)
14:00- 15:34        
Līga Rozenšteina
(sports 1.-9.kl.)
14:45- 15:32   14:28-15:00   14:45- 15:10
Ilga Mūrniece
( latv.val., literatūra- 5.,9.kl.)
  14:40-15:40     8:15- 8:46
Aija Sileniece
( kristīgā mācība- 2.-3.kl., latv.val.-6.-8.kl., literatūra- 6.-8..kl.)
  7.klase
8:28-8:45
6.klase
14:45- 15:36
kr.māc.
13:05- 13:10
8.klase
14:45- 15:28
 
Žanna Kļava
( matemātika-5., 8.,9.kl., informātika- 5.-7.kl., fizika- 8.,9.kl.)
  5.klase
14:00- 14:34
8.klase
14:45- 15:36
  9.klase
14:00- 14:43
Fizika/informātika
14:43- 15:26
 
Olga Furmanova
( krievu val.- 6.-9.kl.)
    14:45-15:25   14:45- 15:22 
Evita Gaule
( angļu val.- 1.-6.,8.,9.kl.)
      8.20-8.40
14.45-15.24
14.00 - 15.12
Māra Magone
( angļu val.- 4.,6.,7.,9.kl.)
8:20- 8:29     14:00- 14:25  
Gunta Zara
( ģeogrāfija- 7.,8.kl., Latvijas vēsture-6.-9.kl., pasaules vēsture-6.-9.kl.)
  14:45-15:25     14:45- 15:14
Anna Ivanovska
( soc.zinības- 5.-9.kl., mājt. un tehn.m.-7.kl.)
      14:10-14:59  
Ineta Untule
( matemātika- 6.,7.kl.)- 
7.klase
14:45- 15:02
6.klase
14:45- 15:28
     
Daiga Ozola
( mūzika 1.-9.kl.)
14:00- 15:35     8:30- 8:45  
Agnis Gaulis
( sports zēniem 4.,6.,9.kl., mājt.un tehn.zēniem 5.-9.kl.)- 
    sports
8:15 - 8:44  
14:00 - 14:14
mājt. un tehn.
14:45 - 15:39