top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Atpakaļ 

                                              SIA "Durbes KS"                                


 

Dzīvojamo māju apsaimniekošanas un uzturēšanas tāmes 2018.gadam

Aistere Dunalka Durbe Tadaiķu pagasts Vecpils
Lapegles
Pielikums
Kaimiņi
Pielikums
Aizputes 6
Pielikums
Alejas 7 Alejas
Šalkas Straumes
Pielikums
Līguti 1
Pielikums
Alejas 9 Avoti
    Peldu 2 Celtnieku 4
Pielikums
Blāzmas
    Raiņa 21 Celtnieku 6 Saulgrieži
Pielikums
    Raiņa 24 Celtnieku 10  
    Raiņa 37 Jaunbrenči  
    Raiņa 39
Pielikums
Rīgas 1  
    Raiņa 41 Rīgas 3  
    Raiņa 47    
    Raiņa 49    
    Raiņa 63    
    Raiņa 65
Pielikums
   
    Raiņa 65a
Pielikums
   
    Raiņa 69
Pielikums
   
    Skolas 2
Pielikums
   
    Skolas 8    
    Skolas 12
Pielikums
   

 


Informācija par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu


          SIA „Durbes KS” informē Durbes novada iedzīvotājus par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu maiņu.
 Ir izstrādāts jauns ūdenssaimniecības tarifu projekts, kurā maksa par ūdeni ir aprēķināta atbilstoši ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodikai un patreizējām pakalpojuma sniegšanas izmaksām, t.i., turpmāk novada teritorijā spēkā būs 2 ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi, kuru būtiskākā atšķirība būs –  ūdens tiek vai netiek atdzelžots. Atdzelžotā ūdens tarifs būs 1.06 Eiro/m³ un neatdzelžotā ūdens tarifs būs 0.63 Eiro/m³, kanalizācijas pakalpojumu tarifs būs 1.14 Eiro/m³. Cenas norādītas bez PVN
         Tarifu izmaiņas tika veiktas, lai uzņēmums spētu novada iedzīvotājiem arī turpmāk nodrošināt līdzšinējo dzeramā ūdens piegādi. Izmaiņas ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifā pēdējo reizi novadā tika veiktas 2008.gadā.  Šo gadu laikā būtiski ir mainījušās pakalpojuma izmaksas – pieaugusi minimālā alga, elektrības cena, materiālu cenas u.c.
Ir veikti vairāki projekti, kuros ir sakārtotas komunikācijas, uzstādītas atdzelžošanas stacijas, attīrīšanas stacijas, kā arī pārsūknēšanas stacijas. Visu šo komunikāciju uzturēšana un apkalpošana prasa resursus (specializētās apkalpošanas, apkopes un remontus), līdz ar to ja ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs paliktu iepriekšējais, turpinātu trūkt līdzekļu šo komunikāciju kvalitatīvai uzturēšanai.
          Visas Durbes novada ūdenssaimniecības uzturēšanai gada ietvaros ir nepieciešami aptuveni 65’000 eiro, taču par ūdenssaimniecības pakalpojumiem gadā tika ieņemti aptuveni 32’000 eiro (2014.gada dati). Rezultātā gadu no gada veidojās būtiska negatīva finansiāla starpība, kura ar katru gadu tikai pieaug un rada uzņēmumam zaudējumus ūdenssaimniecības nozarē. Ūdens ir nepieciešams ikvienam, un šādā situācijā naudas līdzekļi ūdenssaimniecības uzturēšanai tika izlietoti no citiem uzņēmuma finanšu resursiem, t.i., māju apsaimniekošanas līdzekļiem, kā rezultātā radās naudas iztrūkumi namu apsaimniekošanas sektorā.
          Jaunais udenssaimniecības tarifs, dos iespēju SIA „Durbe KS”, izmantot katras nozares ieņēmumus tieši tās pašas nozares uzturēšanas un ekspluatācijas mērķiem. Ūdenssaimniecības tarifs stājas spēkā ar 2015.gada 1. Jūliju, saskaņā ar Durbes novada domes 2015.gada 30.aprīļa Domes Lēmumu Nr. 149.
 
Informēja  J.Brikmanis

SVARĪGA INFORMĀCIJA


Sakarā  ar grozījumiem MK noteikumos Nr.1013 no 09.12.2008., sākot ar 2014.gada  novembri par atkritumiem iedzīvotājiem tiks aprēķināts pēc  deklarēto personu skaitu dzīvoklī. Par prombūtni, kas pārsniedz 7 dienas, jāiesniedz apstiprināta izziņa. Atkārtoti lūdzam sakārtot jautājumus par deklarētām personām dzīvokļos!

Neskaidrību gadījumā zvanīt 63498030
SIA”Durbes KS”


SIA "Durbes KS" 2017. gada 1.pusgada pārskats


SIA Durbes KS 2017.gada 1.pusgada pārskatsSIA "Durbes KS" 2016. gada pārskats
 

SIA Durbes KS 2016.gada pārskats


SIA "Durbes KS" 2015. gada pārskats

SIA Durbes KS 2015.gada pārskats


SIA "Durbes KS" 2014. gada pārskats

SIA Durbes KS 2014.gada parskats

 
 

   

     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA pasākumi !

Sludinājumi Vakances Durbes KS Iepirkumi Attīstība Senioriem Sabiedrība Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas ArhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Priediena kapsēta
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 

 
    Informācija par e-veselību