top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Durbes novada KULTŪRAS pasākumu kalendārs

 
 
 
Kad ? Kas? Kur ? Informācija
No 09.09

Liepājnieces Valdas Zariņas fotogrāfiju izstāde
„Durbes ziedi Latvijas simtgadē”

Durbes muzejs  
18.un19.10

Mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls 
"Zemlika" 

Durbeniekiem un novadniekiem arī šogad biļetes uz festivālu “Zemlika” pieejamas par zemākām cenām nekā citiem. Proti, abu dienu festivāla biļete nopērkama par 17.00 EUR! Par biļešu iegādi interesēties pa tālruni 26546213 vai rakstot uz info@zemlika.lv.
- Lūgums atsaukties visus tos, kuri uz festivāla laiku ir gatavi pie sevis uzņemt festivāla viesus! Brīvu gultasvietu, istabu, dzīvokļu, māju u. c. īpašnieki – mēs katru gadu saņemam vairāku interesentu jautājumus par iespējām nakšņot Durbē, jo ar piedāvātajām naktsmājām skolā, viesu namā un ezermalas kempingos nepietiek, un šī ir iespēja par taisnīgu samaksu viesus uzņemt pie sevis. Piedāvājumus lūgums sūtīt uz augstāk minēto e-pasta adresi.
- 19. oktobrī no rīta laukumā pie Durbes luterāņu baznīcas notiks par tradīciju kļuvušais “Zemlikas” tirgus, kurā piedalīties aicināti visi novada zemnieki, mājražotāji un amatnieki. Dalību tirgū aicināti pieteikt pie Gitas Tauriņas (gita.taurina@durbe.lv vai 28835821) 
Durbe informācija par festivālu un mūziķiem
22.10
plkst.16.00

 

Tikšanās ar rakstnieku Andreju Miglu

Piemiņas pasākums veltīts Alberta Caunes dzīvei un daiļradei. Pasākumā piedalās Gunārs Kugrēns.
 
Ieeja bez maksas.
Durbes muzejs afiša 

 
mainīts pasākuma sākuma laiks uz plkst.16.00 
2.11
plkst.21.00

Zemnieku balle 

Līdzi ņemt groziņu, jautru kompāniju. Par jautrību deju placī rūpēsies grupa ,,Lauku muzikanti”. Galdiņus rezervēt zvanot Dzintrai:29997837
Lieģu kultūras nams afiša