top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
 

 

Turpinās  Durbes ezera piekrastes labiekārtošana

 
 
      Durbes ezers ir valstij piekritīga publiskā ūdenskrātuve, tomēr pašvaldībai ir ļoti svarīgi tā attīstība.  Lai nodrošinātu papildus pieejamību sabiedrībai Durbes novada pašvaldība turpina labiekārtot  ezera pieguļošo teritoriju gan saviem līdzekļiem, gan piesaistot dažādu fondu finansējumu.
      2018.gada nogalē bija iespēja piesaistīt finansējumu iesniedzot projekta pieteikumu  Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas (LVAFA) izsludinātajā aktivitātē “Publisko ūdeņu praktiskā pārvaldība”. Durbes novada pašvaldība, ņemot vērā gan nepieciešamību, gan publiskā telpā izskanējušos ieteikumus/iebildumus/komentārus, sagatavoja un iesniedza projekta pieteikumu, kurš tika atbalstīts.
      Projekta ietvaros, netālu no Līgutu estrādes, plānots  izveidot slipu (betonētu laivu ielaišanas vietu) un laipu, kas būs pieejama dažādos klimatiskajos laika apstākļos. Projekta ietvaros tiks arī labiekārtota teritorija, tādējādi tiks nodrošināta ezera pieeja sabiedrībai, t.sk. izveidotā infrastruktūra dos iespējamu motivāciju cilvēkiem ar kustības traucējumiem būt aktīvākiem un integrēties sabiedrībā, operatīvo dienestu transportam atvieglotu piekļuvi ezeram, un ezeru apsaimniekošanai.
      Lai noskaidrotu projektu izmaksas un darbu veicēju tika veikts iepirkums atbilstoši normatīvajiem aktiem. Par uzvarētāju tika noteikt SIA “JOE”, ar kuru š.g. aprīļa beigās tika noslēgts līgums par līgumcenu 52028,79 EUR ar PVN, t.sk. LVAFA atbalsts 34726,00 EUR. Šobrīd ir uzsākta tehniskā projekta izstrāde un drīzumā tiks uzsākti arī reāli izbūves darbi.
 
 
 

Durbes novada domes
priekšsēdētāja vietnieks
Andrejs Radzevičs

IZMAIŅAS DARBA LAIKOS 
                  (skatīt...) 


            VAKANCES     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


     
      
Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Sludinājumi,noma Durbes KS Kapitālsabiedrības Attīstība Senioriem Sabiedrība Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Gailiņkalna kapsēta
Priediena kapsēta

Rāvas kapsēta
Sausā lauka kapsēta  
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 


 
    Informācija par e-veselību