top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Mobilais mamogrāfs Grobiņā

 

 
      Lai atvieglotu sievietēm nokļūšanu uz krūts dziedzera izmeklējumu, 2020.gada 20.jūlijā Grobiņā, laukumā pie Humānās palīdzības centra (Lielā ielā 86) ieradīsies mediķi ar mobilo mamogrāfu.
      Lai veiktu krūts dziedzera izmeklējumus, iepriekš jāpierakstās, zvanot pa tālruni 27866655.
     Sievietēm, kuras saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros izmeklējums ir bez maksas (uzaicinājuma vēstule derīga 2 gadus kopš iesūtīšanas datuma). Ja vēstule nozaudēta, lūgums zvanīt uz iepriekš pieminēto tālruņa numuru. Vēstule no NVD tiek izsūtīta sievietēm vecumā no 50-68 gadiem.
      Sievietēm ar ģimenes ārsta vai ārstējoša ārsta norīkojumu, kuram nav līgumattiecību ar Nacionālo veselības dienestu, maksa par izmeklējumu 3 eiro.
      Neskaidrību gadījumā sīkāka informācija pa tālruni 26009182 (Valentīna Veita, Humānās palīdzības centra Grobiņas nodaļas vadītāja).


20-07-2020
 

 

IZMAIŅAS DARBA LAIKOS 
                  (skatīt...) KAPU SVĒTKI DURBES NOVADĀ
     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


     
      
Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Sludinājumi,noma, vakances Durbes KS Kapitālsabiedrības Attīstība Senioriem Sabiedrība Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Gailiņkalna kapsēta
Priediena kapsēta

Rāvas kapsēta
Sausā lauka kapsēta  
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 


 
    Informācija par e-veselību