top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Mūzikas instrumentu iegāde Dunalkas iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanai Mūzikas instrumentu iegāde Dunalkas iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanai

Šā gada 4.augustā tika noslēgts  līgums, Nr.2011/12 „Mūzikas instrumentu iegāde”, ar SIA „RDL” par mūzikas instrumentu piegādi (flīģeli, vijoli un akordeonu).
Realizējot šo projektu vairs nebūs jānomā vijoli un akordeonu, kas regulāri prasīja papildus izmaksas. Kā arī apmeklējot Dunalkas kultūras nama rīkotos pasākumus varēs dzirdēt skanīgu klavierspēli ar iegādāto flīģeli. Tāpat varēsim uzaicināt koncertēt vairāk māksliniekus nodrošinot tiem pilnvērtīgāku aprīkojumu.
 
Durbes novada dome šā gada vasarā saņēma atbalstu no  Lauku atbalsta dienesta par projekta „Mūzikas instrumentu iegāde Dunalkas iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanai” realizēšanai. Projekts tiks realizēts sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu (LAD).
Projekta ietvaros plānots iegādāties mūzikas instrumentus: flīģeli, vijoli un akordeonu.
Projekts plānots īstenot līdz 2011.gada 1.decembrim. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 5635,25 Ls, kur Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējums ir 90% un pašvaldības budžeta finansējums 10%.
 
 
 

 

31.jūlijā un 1.augustā notiks 
 1. VISPASAULES DURBENIEKU SALIDOJUMS !!
!
Mainīts Durbes novada būvvaldes apmeklētāju pieņemšanas laiks - turpmāk trešdienās no plkst.9 līdz plkst.13


Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī un koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanu, Durbes novada būvvalde līdz 14.04.2020. pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu klātienē! 

IZMAIŅAS DARBA LAIKOS 
                  (skatīt...) 

     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


     
      
Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Sludinājumi,noma, vakances Durbes KS Kapitālsabiedrības Attīstība Senioriem Sabiedrība Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvs ArhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Gailiņkalna kapsēta
Priediena kapsēta

Rāvas kapsēta
Sausā lauka kapsēta  
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 


 
    Informācija par e-veselību