top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Mūzikas instrumentu iegāde Dunalkas iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanai Mūzikas instrumentu iegāde Dunalkas iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanai

Šā gada 4.augustā tika noslēgts  līgums, Nr.2011/12 „Mūzikas instrumentu iegāde”, ar SIA „RDL” par mūzikas instrumentu piegādi (flīģeli, vijoli un akordeonu).
Realizējot šo projektu vairs nebūs jānomā vijoli un akordeonu, kas regulāri prasīja papildus izmaksas. Kā arī apmeklējot Dunalkas kultūras nama rīkotos pasākumus varēs dzirdēt skanīgu klavierspēli ar iegādāto flīģeli. Tāpat varēsim uzaicināt koncertēt vairāk māksliniekus nodrošinot tiem pilnvērtīgāku aprīkojumu.
 
Durbes novada dome šā gada vasarā saņēma atbalstu no  Lauku atbalsta dienesta par projekta „Mūzikas instrumentu iegāde Dunalkas iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanai” realizēšanai. Projekts tiks realizēts sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu (LAD).
Projekta ietvaros plānots iegādāties mūzikas instrumentus: flīģeli, vijoli un akordeonu.
Projekts plānots īstenot līdz 2011.gada 1.decembrim. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 5635,25 Ls, kur Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējums ir 90% un pašvaldības budžeta finansējums 10%.
 
 
 

UZMANĪBU  !
Plānošanas un nekustamā īpašuma speciālistei
Ivetai Eglijai 
jauna e-pasta adrese:
iveta.eglija@durbe.lv

Līdz 1.maijam darbosies arī vecā
e-pasta adrese:
iveta.penkule@durbe.lv

Kultūras aktualitātes novadā !

Vakances Sludinājumi Iepirkumi Attīstība Senioriem Sabiedrība Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Durbes KS Tūrisms Vēsture Foto galerijas ArhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Priediena kapsēta
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 

 
          Informācija par e-veselību