top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 

                  
                APSVEICAM! 
(22.03.2021.)


    Valsts matemātikas olimpiādes 2.posmā starp bijušā Liepājas rajona skolām  un Alsungas vidusskolu 6.klases skolēns VALTERS STASIS ieguva 1.vietu  6.klašu grupā.

                                                                                Matemātikas skolotāja Žanna Kļava                                   Jauno Ģeogrāfu skola


          JĢS olimpiādes nodarbībās skolēni no mūsu skolas piedalās ne pirmo gadu. Šis mācību gads arī sākās ar pārbaudījumu, jo pirmā nodarbība tika pārcelta un notika attālināti. Nodarbībās piedalās trīs meitenes no 7. klases - Beāte Eidiņa, Melita Semjonova un Annika Vītoliņa. Labus rezultātus ieguvusi Melita. Kurzemes novada Melita atrodas pirmajā desmitniekā ( vienā olimpiādes posmā ieguva 3. vietu). Olimpiādes notiek sestdienās un līdz šim notikušas četras olimpiādes. Plānots, ka nodarbības vēl turpināsies. Katrai nodarbībai  ir sava tēma. Pēdējās olimpiādes tēma bija „Digitālā tehnoloģiju ģeogrāfija”. Paldies meitenēm par atsaucību un veltīto laiku!

                                                                       Ģeogrāfijas skolotāja Iveta Eine

 

       Latviešu valodas olimpiāde 


         Latviešu valodas olimpiāde norsinājās 2021.gada 4. janvārī neierastākā vidē nekā parasti - internetā no mājām. Olimpiādē piedalījās 8.klases Sniedze Kārkliņa (sk.Kristīne Kapiņa) skolniece un 9. klases Sanija Džeriņa (sk.Aija Sileniece). Bija neliels satraukums par to, kādas atšķirības un grūtības sagādās tieši olimpiādes vide, taču viss notika veiksmīgi. Daži no uzdevumiem bija grūti saprotami un varētu teikt pat neizpildāmi, taču problēma tika atrisināta un organizētāji šos uzdevumus neieskaitīja. Lielākā atšķirība no olimpiādes klātienē bija tā, ka šajā olimpiādē nebija jāraksta domraksts, kas manuprāt ir ļoti svarīga olimpiādes daļa, kura man pietrūka. Man pēc šīs olimpiādes radās atziņa, ka arī attālināti visu var labi noorganizēt un tas var sekmēties ar labiem rezultātiem, jo ieguvu 2. vietu Liepājas rajonā.

                                                                                    9.klases skolniece Sanija Džeriņa

        Sanija olimpiādē piedalās otro gadu, bet šādā veidā pirmo reizi. Uzskatu, ka olimpiādes uzdevumi nebija viegli, tāpēc arī pēc olimpiādes bija diskusijas, piebildumi skolotāju vidū. Bet Sanijas panākums ir ievērības cienīgs, jo jau otro gadu pēc kārtas izcīnīta 2.vieta, šogad pat plašākā mērogā (visa bijušā Liepājas rajona skolu mērogā), piekāpjoties tikai Grobiņas viduskolai, atstājot aiz sevis visu pārējo vidusskolu un pamatskolu  9.klašu olimpiādes dalībniekus.

                                                                   Latviešu valodas un literatūras skolotāja Aija Sileniece 

 

 

 


PAŠVALDĪBU VĒLĒŠANAS


 

IZMAIŅAS DARBA LAIKOS 

                  (skatīt...)  
  VAKANCES

 


Aktuāli par COVID - 19
 


Prioritāro grupu vakcinācijas kārtība

     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


   
Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Sludinājumi,noma Durbes KS Kapitālsabiedrības Attīstība Senioriem Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Gailiņkalna kapsēta
Priediena kapsēta

Rāvas kapsēta
Sausā lauka kapsēta  
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 


 
    Informācija par e-veselību