top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem sāksies 31. maijā


https://macibaspieaugusajiem.lv/sites/default/files/upload/M%C4%81jaslapai%20bez%20dom%C4%93na%20%282%29.png


Šī gada 31. maijā sāksies pieteikšanās mācībām ES fondu pieaugušo izglītības projekta Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide sestajā kārtā. Lai uzlabotu strādājošo vispārīgās un profesionālās digitālās prasmes efektīvākam darbam un konkurētspējai darba tirgū, šī kārta būs veltīta tikai digitālo prasmju apguvei.
Pieteikšanās sestajā mācību kārtā ritēs līdz 2021. gada 30. jūnijam, aizpildot pieteikumu tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv.
Arī sestajā kārtā mācībām varēs pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji, kuri ir vecumā no 25 gadiem ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību, jaunie vecāki, kas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā un ir saglabājuši darba attiecības, kā arī strādājošie pensionāri. Šajā kārtā mācības notiks tikai attālināti.
Sestajā kārtā iedzīvotāji varēs izvēlēties apgūt digitālās prasmes, kas atbilst 12 digitālajām kompetencēm:

Katrs strādājošais projekta laikā mācīties var divas reizes neatkarīgi no pieteikšanās kārtu skaita, taču jāņem vērā, ka vienlaicīgi iespējams mācīties tikai vienā izglītības programmā. Ja mācības uzsāktas un kādu iemeslu dēļ pārtrauktas, atkārtoti var pieteikties ne ātrāk kā 6 mēnešus pēc mācību pārtraukšanas dienas. Vairāk par pieteikšanās nosacījumiem: macibaspieaugusajiem.lv/ka-notiek-pieteiksanas.
Arī sestajā kārtā mācību izmaksas 95% apmērā profesionālās tālākizglītības programmas apguvei, kas dod iespēju iegūt profesiju, sedz ES fondi un valsts. Mācoties kādā no tālākizglītības programmām, iedzīvotājs var saņemt arī atbalstu ceļa izdevumu segšanai uz kvalifikācijas prakses vietu un atpakaļ. Tālākizglītības programmas apguvei strādājošā līdzmaksājums ir 5%. Pārējo izglītības programmu apguves izmaksas ES fondi un valsts sedz 90% apmērā un strādājošā līdzmaksājums ir 10%. Līdzmaksājumu var segt arī darba devējs vai kāda cita fiziska vai juridiska persona.
Kad tiks izsludināta pieteikšanās sestajā kārtā, apstiprināto mācību programmu saraksts būs pieejams publiski mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv. Aicinām sekot informācijai arī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) sociālajos tīklos FacebookTwitter un Draugiem.
ES fondu pieaugušo izglītības projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” īsteno VIAA, lai novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam un veicinātu gan strādājošo konkurētspēju, gan darba produktivitātes pieaugumu. Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts, ieguldot tajā vairāk nekā gandrīz 47 miljonus eiro. Kopumā projektā līdz 2023. gadam plānots mācībās iesaistīt 55 tūkstošus nodarbināto.
 


 


Sākas pieteikšanās attālinātām mācībām ES fondu projektā

Publicēts: 02.07.2020.  08:56 
 

Otrdien, 30. jūnijā, atklāta pieteikšanās attālināto mācību kārtai Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šajā kārtā strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties no vairāk nekā 200 izglītības programmām. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 15. jūlijam, un šajā kārtā mācību process noritēs tikai attālināti.

(lasīt vairāk...)
  
►Informācija

 


Sākusies ceturtā pieteikšanās kārta mācībām pieaugušajiem 27.maijā atklāta ceturtā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA Pieteikšanās mācībām notiek līdz 28. jūnijam, un to var izdarīt tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv.  

►Profesionālās pilnveides izglītības programmas
►Neformālās ilglītības programmas

 


Profesionālās pilnveides iespējas
mūža garumā

(lasīt...)

Publicēts: 28.11.2018.  16:28


Kā pieteikties pieaugušo izglītotāju mācību mobilitātei

(lasīt...)

Publicēts: 28.11.2018.  16:27


Kuldīgas novada Pieaugušo izglītības centrs aicina uz sekojošām nodarbībām:   

(skatīties šeit..)

Publicēts: 28.11.2018.  16:26NĀC MĀCĪTIES
Profesionālās izglītības kompetences centrā
„Liepājas Valsts tehnikums”!

 

 
 


 


Durbes novada pašvaldība piedalās projektā

“Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 

 

 


AICINĀM IESKATĪTIES KURZEMES MŪŽIZGLĪTĪBAS KALENDĀRĀ!
(Šobrīd tiek aktualizēts!!!)

 

                                                                                             

 

 


 


 


 


     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


   
Durbes novada vēstis Durbes KS Sludinājumi,noma Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Kapitālsabiedrības DIENVIDKURZEMES NOV.ATTĪSTĪBA Senioriem Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Gailiņkalna kapsēta
Priediena kapsēta

Rāvas kapsēta
Sausā lauka kapsēta  
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 


 
    Informācija par e-veselību