top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 

 

 


Par SIA "Liepājas RAS" sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifiem !

(lasīt informāciju...)Sadarbības platformas "Demogrāfisko lietu centrs" panāktais atbalsts ģimenēm ar bērniem no 2017.gada


apskatīt

 

 

  

Durbes ezers kļūst bagātāks

 

 

      Biedrība “Sabiedriskā vides pārvalde DURBE” 2016.gada 24.februārī iesniedza projektu Zivju fondā par finansējuma piešķiršanu zivju mazuļu papildināšanai Durbes ezerā. Finansējums tika piešķirts 2000 eiro apmērā, un šī  gada 7.oktobrī  Durbes ezerā tika ielaisti 6200 zandartu  vienvasaras mazuļi no Ērika Rāvas zemnieku saimniecības zivju dīķiem. Biedrība katru gadu papildina zivju krājumus Durbes ezerā, saskaņā ar ezera ekspluatācijas noteikumiem, gan par biedrības  līdzekļiem, gan par valsts finansējumu.

Veiksmīgu copi ezerā!


SVP “DURBE” valdes priekšsēdētāja Santa Brāle


fotogalerija

Durbes novada pašvaldība paraksta sadarbības līgumu ar Skvežinas pilsētu (Polija)

 

 

            15.jūlija pievakarē notika svinīga sadarbības līguma parakstīšana starp Durbes novada domi un Skvežinas [Skwierzyna] pilsētu.
Uz Durbes novadu vizītē ieradušies Skvežinas pilsētas (Polija) domes pārstāvji:
Skvežinas Mērs- Lesław Hołownia,  Skvežinas pilsētas domes priekšsēdētāja - Zofia Zawłocka, Izglītības pārvaldes direktors - Leszek Pawłowski, Kultūras pārvaldes direktors - Maciej Zawidzki.
            Abu pašvaldību vadītāji parakstīja sadarbības līgumu, lai rūpētos par pašvaldību sociālo un ekonomisko attīstību. Pašvaldības apņemas kopīgi veicināt un realizēt sadarbības pasākumus izglītības, kultūras, sporta un uzņēmējdarbības jomās.
            Vizītes laikā pašvaldības pārstāvji tiks iepazīstināti ar Durbes novadu.


 

 Sākusies laivu sezona

 

Ar maija iestāšanos ir sākusies laivu sezona, kad saskaņā ar makšķerēšanas noteikumiem ir atļauta makšķerēšana no palīglīdzekļiem, kā arī atļauts paturēt lomā līdakas.

Katru gadu uz Durbes ezeru ierodas makšķernieki lielā loma meklējumos.

Durbes ezers - 1.maijā!

Video


 

Durbes ezera varenais loms


rezultāti:

 

Lielākā līdaka (pēc svara) - Genadijs Rudaks ar lomu - 3,3 kg un 75 cm
Mazākais makšķernieks - Elans Ansons ar lomu - 3,1 kg un 80 cm
Lielākā līdaka (pēc garuma) - Raimonds Bloms ar lomu - 3,1 kg un 85 cmPaldies makšķerniekiem par piedalīšanos! 


AS "Sadales tīkls" investīcijas Liepājas apkārtnē

Lai paaugstinātu elektroapgādes drošumu un kvalitāti iedzīvotājiem un uzņēmumiem Liepājai blakus esošajos novados, tai skaitā Durbes novadā, AS "Sadales tīkls" šogad plāno realizēt 28 investīciju projektus, uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti vairāk nekā 7800 klientiem.
Informāciju par plānotajiem darbiem.

 


Bērnu vakcinācija pret ērču encefalītu


Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) informē, ka katru gadu valsts apmaksātās vakcinācijas pret ērču encefalītu bērniem no viena gada vecuma līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai notiek saskaņā ar Ministru kaabineta 2000.gada 26.septembra  noteikumu Nr.330 „vakcinācijas noteikumi” 23.11. un 23.12. apakšpunktā noteikto:
„23.11. teritorijās, kurās saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra epidemioloģiskās uzraudzības datiem ir visaugstākā saslimstība ar ērču encefalītu (ērču encefalīta endēmiskās teritorijās), ja bērna deklerētā dzīvesvieta ir ērču encefalīta endēmiskajā teritorijā. Vakcināciju plāno un veic ģimenes ārsts, kura pamatprakse ir attiecīgajā teritorijā;
23.12. bāreņus un bez vecāku gādības palikušos bērnus. Vakcināciju plāno un veic ģimenes ārsts. Bērnu aprūpes iestādēs un internātskolās bērnu vakcināciju plāno un organizē attiecīgās iestādes administrācija”.
Veicot epidemioloģiskās uzraudzības  datu analīzi par saslimstību ar ērču encefalītu 2011.-2015. Gadā, SPKC ir sagatavojie un Veselības ministrija ir saskaņojusi teritoriju sarakstu valsts apmaksātās bērnu vakcinācijas pret ērču encefalītu veikšanai 2016.gadā, kurā ir iekļauts arī Durbes novads.
Informējam, ka detalizētu informāciju par bērnu vakcināciju pret ērču encefalītu par valsts budžeta līdzekļiem iespējams iegūt pie ģimenes ārsta.

 

Informē Slimību profilakses un kontroles centrs

 Ziņo par pārkāpumiem pret vidi ar "Vides SOS"
 
INFORMĀCIJA
par pārvades gāzesvadu un  to objektu aizsargjoslām, saimnieciskās darbības ierobežojumiem aizsargjoslās

 

 


 

 

Muitas maksājumus tagad var veikt arī tiešsaistē !

 

VID aicina valsts iestāžu amatpersonas un darbiniekus izmantot 
VID EDS priekšrocības! 


 

 
Aicinājums līdzdarboties projektā „Atbildīgs, izglītots, iesaistīts”


  

 


Juridiskās palīdzības administrācijas pakalpojumi. 

 


IZMAIŅAS DARBA LAIKOS 
                  (skatīt...) 

     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


     
      
Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Sludinājumi,noma, vakances Durbes KS Attīstība Senioriem Sabiedrība Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvs ArhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Priediena kapsēta
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 

 
    Informācija par e-veselību