top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

SEMINĀRI un MĀCĪBAS LAUKSAIMNIEKIEM

 


AICINĀM KĻŪT PAR MENTORU un daloties savā pieredzē un zināšanās palīdzēt izaugt jauniem uzņēmējiem un stiprām saimniecībām laukos.

 
SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” ar sadarbības partneriem Latvijā un Lietuvā Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam ietvaros veido mentoru tīklu.
  • Biznesa Mentoru tīkla mērķis - sniegt atbalstu uzņēmumiem Latvijā un Lietuvā, veicinot šo uzņēmumu attīstību un stiprinot konkurētspēju, piedāvājot kvalitatīvas bezmaksas mentoru konsultācijas.
  • Biznesa mentoru tīkls apvienos esošos un topošos uzņēmējus, lai savstarpēji dalītos pieredzē un lai pieredzējušie uzņēmēji ar padomu, pieredzi un iedrošinājumu palīdzētu jaunajiem uzņēmējiem pārvarēt grūtākos brīžus uzņēmējdarbībā.
  • Tiks piedāvāti arī dažādi pasākumi, lai savstarpēji iepazītos, veidotu jaunus kontaktus, smeltos jaunu iedvesmu un idejas, papildinātu zināšanas.
  • Papildus informācija par projektu ir pieejama mājaslapā - http://new.llkc.lv/lv/nozares/lauku-attistiba/mentoru-padoms-klust-aizvien-aktualaks?
Topošo mentoru apmācības Liepājas pusē tiek plānotas divās grupās:
  • 1. grupa - 2018. gada 4. un 5. jūnijā.
  • 2. grupa – 2018. gada 11. un 12. jūnijā.
Apmācības notiks ļoti skaistā vietā Grobiņas novadā – Lavender Villā.
Apmācību ietvaros interesantā un atraktīvā veidā būs iespēja iegūt jaunus kontaktus, kā arī uzzināt, kas ir mentorings, kādas ir atšķirības starp koučingu un mentoringu, kāda ir efektīvas sarunas struktūra un komunikācija, kā arī daudzas citas lietas, kas var arī praktiski noderēt ikdienas darbā.
Pieteikties uz apmācībā ir iespējams:
Uz tikšanos apmācībās!


 

Bezmaksas apmācības “Lauksaimniecības dzīvnieku labturības prasības ražojošās saimniecībās (gaļas liellopu saimniecībās) – 3 dienas (24 akadēmiskās stunas.

 

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas birojs LAP 2014.-2020. apakšpasākums “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” (LAD Līguma nr. LAD030816/V35) ietvaros plāno bezmaksas trīs dienu apmācības “Lauksaimniecības dzīvnieku labturības prasības ražojošās saimniecībās” (gaļas liellopu saimniecībās).
Mācību datumi: 2018. gada 6., 7. un 8. jūnijs (jāpiedalās visās mācību dienās).
Mācību ietvaros apgūtās tēmas:

Mācību ietvaros būs laba iespēja viesoties vairākās saimniecībās:

Mācības ir bezmaksas. Pamatapmācības notiks Durbē. Pēc apmācībām tiek izdota apliecība.
DALĪBNIEKU SKAITS IR IEROBEŽOTS!
Papildus informāciju iegūt un pieteikties var:

!!! Lūdzu, dodiet ziņu, ja Jūs interesē apmācības, gaļas liellopu pārauga apliecības iegūšanai vai arī kādas citas apmācības un pieredzes apmaiņas braucieni.


 


ES NOZĪMES BIOLOĢISKI VĒRTĪGO ZĀLĀJU APSAIMNIEKOŠANAS MĀCĪBAS.


 

Liepājas pusē LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros 18.un 25. maijā notiks apmācības “Eiropas Savienības nozīmes zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošana”. Šobrīd grupa ir pilna, bet ja šīs apmācības jums ir vajadzīgas, tad lūdzu zvaniet pa tālr.  27843096 un izrunāsim kādas ir iespējas apgūt nepieciešamās zināšanas un iegūt apliecību.
Papildu informācija par citur notiekošām apmācībām šajā jomā ir pieejamas:

 

IZMAIŅAS DARBA LAIKOS 

     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


     
      
Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Sludinājumi, vakances Durbes KS Attīstība Senioriem Sabiedrība Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvs ArhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Priediena kapsēta
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 

 
    Informācija par e-veselību