top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

SEMINĀRI un MĀCĪBAS LAUKSAIMNIEKIEM


Mazās lauku saimniecības, kuras plāno tālāku attīstību, varēs iesniegt no 8. septembra līdz 8. oktobrim projektu pieteikumus 15 000 eiro liela atbalsta saņemšanai.
Uz atbalstu var pretendēt saimnieciskās darbības veicējs – fiziska persona, kuras dzīvesvieta ir deklarēta lauku teritorijā, vai juridiska persona, kuras juridiskā adrese ir lauku teritorijā.
Projekta izstrādē palīdzību sniegs Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) konsultanti birojos visā Latvijā.

 
*****
 

 

 

Iesakām - pieejams elektronisks vietējās pārtikas produktu ražotāju katalogs NOVADA GARŠA (www.novadagarsa.lv). Katalogs ir izveidots, lai ikvienam dotu iespēju tieši sazināties ar vietējās pārtikas produktu ražotājiem visā valstī, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) zīmola "Novada Garša" ietvaros izstrādājis elektronisku katalogu, kurā rodama informācija par dažādu nozaru saimniekiem un viņu piedāvājumu, kā arī skaidri saprotama produktu izcelsme. www.novadagarsa.lv

 

Aktuālā informācija par dažādām iespējām un pasākumiem ir iespējams iegūt:

 

                                                                                             

 

 


 


 


 


     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


   
Durbes novada vēstis Durbes KS Sludinājumi,noma Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Kapitālsabiedrības DIENVIDKURZEMES NOV.ATTĪSTĪBA Senioriem Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Gailiņkalna kapsēta
Priediena kapsēta

Rāvas kapsēta
Sausā lauka kapsēta  
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 


 
    Informācija par e-veselību