top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 

                                                                  Sacensības futbolā


             7.oktobrī Durbes stadionā norisinājās Liepājas rajona novadu XI skolēnu sporta spēles futbolā vidusskolu un pamatskolukomandām “B” grupā. Sacensībām bija pieteikušās četras komandas vidusskolu un četras komandas pamatskolu grupā, bet ieradās tikai trīs komandas katrā grupā. Visai nomācies un lietains bija sacensību dienas rīts, bet laika apstākļi pamazām uzlabojās.Durbes pamatskolas komandu sacensībās pārstāvēja Artis Rogačs, Roberts Buļko, Emīls Ronis, Dāvis Kristiāns Siljānis (7. klases), Romāns Bucis, Jānis Paegle, Kristers Žīgurs (8.klase), Kseniia Kristina Bogdan, Madara Rone, Roberts Jakovļevs, Roberts Eglītis Egliņš, Daniels Lankups, Renārs Grinbergs (9. klase). Durbes pamatskolas komandai zaudējot (2:0) Vērgales pamatskolas komandai un neizšķirti nospēlējot (0:0) ar Kalētu pamatskolas komandu ir 3. vieta.
                                                                                                                                                    Sporta skolotāja Līga Rozenšteina

                                                                                                                       (Fotogaleriju skatīt šeit...)

 

Vieglatlētikas četrcīņas sacensības Vaiņodē.

                             22.09.2020. Vaiņodes vidusskolas stadionā notika vieglatlētikas četrcīņas sacensības 2007., 2008. un 2009. gadā dzimušajiem skolēniem. Mūsu skolu sacensībās pārstāvēja 13 skolēni no 5., 6. un 7. klases. Sacensībās bija jāskrien 60 metri, jālec tāllēkšana, jāmet bumbiņa un jāskrien 500 metri meitenēm un 800 m zēniem. Sacensībās vislabāk veicās Samantai Pabērzei, kas izcīnīja 2. vietu 2007. gadā dzimušo meiteņu grupā. Katrā vecuma grupā bija 15 – 23 dalībnieki. Uzvarētāju godā pārsvarā tika to skolu dalībnieki, kurās notiek projekts “Sporto visa klase”. Projekta ietvaros šo skolu skolēniem sporta nodarbības notiek 5 reizes nedēļā, kad pārējo skolu skolēni sporto tikai 2 reizes nedēļā. Tāpēc konkurēt un izcīnīt godalgotas vietas kļūst arvien grūtāk.

                                                                                                                                                                                                               Sporta skolotāja Līga Rozenšteina

(Fotogaleriju skatīt šeit...)

 


                                                                                                                                         Sacensības galda tenisā


25.02.2020. Durbes pamatskolā norisinājās XI skolēnu sporta spēles galda tenisā. Sacensību dalībnieki sacentās individuāli 5 vecuma grupās. Sacensībās piedalījās 78 sportisti (27 meitenes, 51 puisis) no Durbes pamatskolas, Rucavas pamatskolas, Vērgales pamatskolas, Nīcas vidusskolas, Pāvilostas vidusskolas, Grobiņas vidusskolas.
 Mūsu skolu pārstāvēja 30 skolēni no 2. līdz 8. klasei. Vislabāk sacensībās nostartēja Roberts Buļko (“C” grupa), Roberts Jakovļevs (“B” grupa), Kseniia Kristina Bogdan (“B” grupa), izcīnot 1. vietu savās vecuma grupās.
 2. vietu savās vecuma grupās ieguva Ģirts Kristiāns Ansons (“E” grupa), Ailinda Geruļska (“B” grupa), bet 3. vietu ieguva Emīls Ronis (“C” grupa).
Mazliet veiksmes pietrūka Emmai Dirbie (“E” grupa), Dāvim Lankovskim (“E” grupa), kas ieguva 4. vietu un Gabrielai Signijai Gurskai (“E” grupa), kas ieguva 5. vietu. Dažiem mūsu skolas pārstāvjiem nepaveicās ar izlozi apakšgrupās, bet pārējie nostartēja savu spēju robežās.
Paldies par palīdzību sacensību organizēšanā skolas saimniekam Kasparam Pelcerim, kurš palīdzēja sagatavot 12 tenisa galdus. Paldies Inetai Untulei un Kristīnei Bruzulei par iesaistīšanos sacensību organizēšanā.

( lai skatītos fotogaleriju, nospied uz attēla vai šeit...)  

Sporta skolotāja Līga Rozenšteina


Tautasbumbas sacensības Vaiņodē 

 

      11.februārī Vaiņodes vidusskolā notika skolēnu sporta spēles tautasbumbā vidusskolu zēnu un meiteņu komandām, kā arī pamatskolu jauktajām komandām.
      Mūsu skolu pārstāvēja Madara Lagzdiņa, Simona Kokarēviča, Kristiāna Rubanovska, Elija Graubica, Elīza Dunaiska, Dāniels Plostnieks, Gints Pēka, Ralfs Innis, Kārlis Jakovļevs un Edgars Foldāts.
     Pamatskolu grupā sacentās Vērgales, Rudes, Kalētu, Kapsēdes, Bārtas, Krotes un Durbes komandas. Sacensību sākums mūsu komandai padevās visai grūts – neizšķirti nospēlējām ar Krotes komandu, zaudējām Kapsēdes un Rudes komandai. Sacensību turpinājumā pārliecinoši uzvarējām Vērgales, Bārtas un Kalētu komandas. Rezultātā Durbes pamatskolas komandai izdevās iegūt 3. vietu.

                                            Sporta skolotāja Līga Rozenšteina
 

 


Volejbola sacensības “Piena spēks” 2. kārtas sacensības

 

      13.02.2020. Aizputē norisinājās volejbola sacensības “Piena spēks” 2. kārtas sacensības, kurās piedalījās arī mūsu skolas meiteņu un zēnu komandas.
Meiteņu komanda sacensībās izcīnīja 3. vietu sacenšoties ar Aizputes vidusskolas un Liepājas 5. vidusskolas meitenēm, kuras visas ir arī sporta skolu audzēknes un trenējas volejbolā. Komandā spēlēja A. Geruļska, K.K. Bogdana, L.R. Grintāle, M. Rone, D. Lisaka, A. Baltrakova, S. Kokšte.
      Zēnu komanda sacensībās ieguva 2.vietu un sacentās ar Aizputes vidusskolas volejbolistiem, kas arī ir sporta skolas audzēkņi un ikdienā trenējas volejbolā. Komandā spēlēja E. Ronis, D. Siljānis, R. Buļko, R. Žvinklis, L. Gruzinskis, R. Bucis, R. Eglītis-Egliņš, R. Jakovļevs, D. Lankups, D. Dāvidsons, R. Grinbergs.
      Mūsu skolas sportistiem šī bija laba pieredze un vērtīgs treniņš, gatavojoties skolēnu sporta spēlēm volejbolā pamatskolu grupā, kas norisināsies martā Vērgalē.  

                                                               

Sporta skolotāja Līga Rozenšteina


Par brīvprātīgo darbu

      25.01.2020. Liepājā Beberliņos notika Latvijas XVI ziemas peldēšanas čempionāts, kura organizēšanā iesaistījās mūsu skolas 8. un 7.klases  skolēni. Viņu pienākumos ietilpa peldētāju drēbju grozu nešana no viena baseina gala uz otru, lai peldētājs pēc sava peldējuma varētu ātri apģērbties. Visgrūtāk nēsāt grozus bija stafetes peldējumos, kad 15-20 sekunžu laikā bija jāpaspēj aiznest grozu un otru baseina galu un tik pat ātri atpakaļ. Vēl mūsu skolas brīvprātīgie pienesa tēju laika tiesnešiem un glābējam, kuriem pašiem nebija laika aiziet pēc tējas. Sacensību noslēgumā brīvprātīgie palīgi palīdzēja novākt sacensību teritoriju – nesa žogus un karogus.
      Redzot cik atbildīgi un kvalitatīvi savu darbu veic mūsu skolas skolēni, viņiem tika izteikts piedāvājums iesaistīties cita vērienīga pasākuma organizēšanā. Šajā reizē brīvprātīgie palīgi bija L.R.Grintāle, M.Rone, S.Kokšte, A.Kesenfelde, A.Baltrakova, R.Bucis un K. Dunaiskis. Paldies skolēniem par atsaucību un viņu vecākiem par uzticēšanos un atļauju iesaistīt bērnus pasākumā organizēšanā.

                       Sporta skolotāja L.Rozenšteina
 


Skolēnu sasniegumi sportā

      Janvāris mūsu skolā ir florbola mēnesis, kas noslēdzās ar skolēnu sacensībām šajā sporta veidā. Šajā mācību gadā sacensības meitenēm notika 28.01.2020. Grobiņas sporta centrā. Meitenēm bija jāsacenšas ar Sikšņu un Rudes pamatskolu komandām. Spēle ar Sikšņu pamatskolas komandu bija diezgan līdzīga un spraiga, bet noslēdzās ar mūsu skolas komandas uzvaru 2:1, bet Rudes pamatskolas komandu pārspējām ar rezultātu 7:0. Rezultātā mūsu skolas meiteņu komanda izcīnīja 1.vietu. Komandā spēlēja 8. klases meitenes –A. Geruļska, K..K.Bogadana, L.R. Grintāle, D. Lisaka, M. Rone, S. Kokšte un A. Baltrakova.
      Zēnu komandām florbola sacensības notika 29.01.2020. Sikšņu pamatskolā. Sākotnēji bija pieteikušās 5 komandas, bet uz sacensībām ieradās četras. Mūsu skolas komandas sniegums neatbilda spējām – kādos spēles brīžos puiši nospēlēja pavirši un necīnījās līdz galam, citos spēles momentos parādīja ļoti lielu cīņas sparu un labu taktisku spēli. Rezultātā zaudējām Bārtas komandai (2:6) un Vērgales komandai (4:5), bet neizšķirti nospēlējām ar Sikšņu pamatskolas komandu (1:1). Kopvērtējumā mūsu skolas zēnu komanda 3. vietu, jo mūsu komandai bija labāka iemesto vārtu attiecība. Komandā spēlēja D. Lankups, R. Grinbergs (8.kl.), R.Bucis, J. Paegle, K. Dunaiskis, R. Žvinklis (7.kl.), E. Ronis, D.K. Siljānis, E. Ansons, K.G.Šķuburs, (6.kl.) Ģ.K.Ansons (2.kl.).

                                  Sporta skolotāja Līga Rozenšteina