top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Par valsts nozīmes ūdensnoteku tīrīšanu

 

      Kurzemes reģiona meliorācijas nodaļas speciālistiem veicot valsts nozīmes ūdensnotekas “Durbe” (ŪSIK kods 3546:01) apsekošanu un tehniskā stāvokļa novērtēšanu, secināts, ka tās gultnes tehniskais stāvoklis no pik.426/55 – 459/17 (12,262 km posms Dunalka – iztece no Durbes ezera) ir ūdensnotekas prasībām neatbilstošs.

      Pamatojoties uz apsekošanas rezultātiem, valsts nozīmes ūdensnotekas “Durbe” attiecīgais posms ir iekļauts Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumu ūdensnoteku apjaunošanas plānā 2014. – 2020.gadam. Ūdensnotekas “Durbe” atjaunošana plānota no ES Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) potomālo (lēni tekošo) upju pārtīrīšanai paredzētajiem līdzekļiem.

      Informējam, ka ūdensnoteka “Durbe” regulē ūdens līmeni Durbes ezerā, līdz ar to ietekmējot ūdens līmeni arī valsts nozīmes ūdensnotekā “Trumpe” (ŪSIK kods 354694:01). Ūdensnotekas “Trumpe” atjaunošana plānota 2014. – 2020.gada periodā no ES Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzekļiem pēc ūdensnotekas “Durbe” projekta īstenošanas.

 

Avots: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi” 10.06.2015. vēstule Nr.1-12/146

   Durbes novada svētki 

Kultūras aktualitātes novadā !

Vakances Sludinājumi Iepirkumi Attīstība Senioriem Sabiedrība Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Durbes KS Tūrisms Vēsture Foto galerijas ArhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Priediena kapsēta
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 

 
          Informācija par e-veselību

 

 


       Ainavu dārgumi

Pieteikt konkursam ainavu