top_imagetop_imagetop_imagetop_imagetop_image
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
 
 

Durbes stadionā taps jauns skrejceļš

      Iedzīvotāji ar vien vairāk pievēršas sportiskām aktivitātēm,  tā saturīgi pavadot savu brīvo laiku un fiziski sevi attīstot un uzlabojot veselību. Lai skolniekiem un iedzīvotājiem būtu iespēja pilnvērtīgi nodarboties ar fiziskām aktivitātēm Durbes novada pašvaldība kompleksi attīsta Durbes pilsētas stadionu.  
      2017.gadā stadiona tika izbūvēts skeitparks, uzstādīti āra trenažieri, no kuriem viens ir piemērots personām ar kustības traucējumiem un labiekārtota teritorija. Lai turpinātu darbus pie stadiona attīstības  tika sagatavots projekts un 2019.jūlijā iesniegts biedrībai “Liepājas rajona partnerībai”.
      2019.gada augustā Durbes novada dome saņēma “Liepājas rajona partnerības” lēmumu par projekta atbilstību un 2019.gada oktobrī Durbes novada dome saņēma Lauku atbalsta dienesta lēmumu par iesniegtā projekta pieteikuma    apstiprināšanu.
      Projekta ietvaros ir paredzēts – skrejceļa seguma atjaunošana aptuveni 100 m posma – asfaltbetona segums tiks nomainīts pret gumijas segumu, kas ir drošāks sportotājiem. Paralēli atjaunojamam skrejceļa posmam ir paredzēts izbūvēt apgaismojumu. Paredzēts izbūvēt lietus ūdens uztveršanas sistēmu un izveidot skatītāju zonu
      Projekts tiks realizēts  Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.
Projekta kopējās izmaksas ir 90513,63  EUR   ELFLA  finansējums ir 75 % no attiecināmām izmaksām, t.i. 30000,00 EUR,  Durbes novada domes finansējums ir 60513,63 EUR. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Liepājas rajona partnerība”.
 

Projektu vadītāja
Signe Rozenšteina


 

 

IZMAIŅAS DARBA LAIKOS 
                  (skatīt...) 

     KULTŪRAS pasākumu kalendārs!


 SPORTA kalendārs !


     
      
Projekti, kas tiek īstenoti Realizētie projekti Sludinājumi,noma, vakances Durbes KS Kapitālsabiedrības Attīstība Senioriem Sabiedrība Veselības aprūpe Uzņēmējdarbība Durbes novada vēstis Tūrisms Vēsture Foto galerijas Foto galeriju arhīvsDurbes logo

  

Durbes novada kapsētu informācija tiešsaistē

Gailiņkalna kapsēta
Priediena kapsēta

Rāvas kapsēta
Sausā lauka kapsēta  
Stroķu kapsēta
Upesputriņu kapsēta

 


 
    Informācija par e-veselību